sobota, 28 stycznia 2012

ACTA

Mam wrażenie ,że w tych ulicznych sporach o ACTA, najmniej chodzi o ten dokument a  raczej o fakt ,że ktoś zapomniał , nie chciał lub nie umial rozmawiać.Jeśli zapomniał to można to jeszcze naprawić, jeśli nie umie, to można zacząć wspólnie się tego dialogu uczyć. Gorzej , jeśli nie chce.Jest to wowczas wyraz arogancji politkow wobec społeczeństwa a na to najlepszym rozstrzygnięciem są wybory.To one pokażą wolę i potrzeby spoleczeństwa i tych , ktorzy te potrzeby winni realizować.NIECH O TEJ FUNDAMENTALNEJ PRAWDZIE PAMIĘTAJĄ POLITYCY.
A na dzisiaj dla wszystkich uczestnikow tego sporu przekazuję tego storczyka aby dal wszystkim wolę czynienia dobra  na rzecz dobra wspolnego.

niedziela, 22 stycznia 2012

ŚWIĘTUJEMY....

Być babcią czy dziadkiem to szczegolne wyrożnienie, niezależne od nas ale z woli innych przynależne nam.Otrzymać w dniu swojego święta dowody pamięci od swoich wnukow to ogromna radość i szczęście...W innych przypadkach, te slowa , to tylko puste rzeczowniki.....
ŚWIĘTUJEMY Z GODNOŚCIĄ I Z RADOŚCIĄ.

piątek, 6 stycznia 2012

TRZEJ KRÓLOWIE.

Trzej Królowie żegnają nasze świąteczne przeżycia, piękne , rodzinne i cieple .Tak bardzo nam wszystkim potrzebne.Ładują nasze akumulatory życiowe i stanowią dla nas swoistą ochronę naszego rodzinnego ciepła.Niech takimi zostaną w naszych wspomnieniach.