czwartek, 31 stycznia 2019

KALENDARIUM RODZINNE.

Mijają dni,czas jest nieubłagany, ciągle pędzi a my razem z nim.Wiele się zmienia w życiu rodzin, naszej też.Oprócz rzeczy smutnych, mamy też te radośniejsze, które cieszą i dodają siły do realizacji naszych zamierzeń i planów.
  Seniorów rodu to bardzo cieszy.Nie ma nic piękniejszego niż goszcząca radość i szczęście na twarzach bliskich.To budzi dumę i nadzieję,że w rodzinnym klimacie można zrealizować wiele swoich planów i marzeń.
  Gratulujemy i trzymamy kciuki za następne.Przyszłość rodu budujemy dziś, naszą pracą i codziennym trudem, pokonując życiowe zakręty.Gratulujemy już zdobytych i życzymy następnych.


Nasza Zuzia z kolejnym dyplomem, wyróżnieniem.Zdobyła ich już kilka w swojej szkolnej karierze.Jest zdolna i lubi uczestnictwo w konkursach i olimpiadach.

Gratulujemy i życzymy następnych
Ania, mama Zuzi, wyróżniona w gronie rodziców za działalność na rzecz szkoły.Dumna mama z osiągnięć swojej córki.Kibicujemy im.Niech sukcesy im towarzyszą.

Paula, nasza wnuczka,odbiera nagrodę z rąk Prezydenta Legnicy za pracę na rzecz Legnickiego Teamu.

Robi to z pasją i z ogromnym  zaangażowaniem


Takie wyróżnieni to bodziec i zachęta do dalszej pracy.
Jarek, nasz syn,otrzymuje tytuł licencjata na swojej uczelni.Może troch późno ale na naukę nigdy nie jest za późno.

Bardzo nas to ucieszyło.
A to ja, autor tego tekstu, senior rodu, cały dumny z tych wspaniałych osiągnięć.Zawsze uznawałem rodzinne osiągnięcia za wspólną radość całej rodziny
To takie wydarzenia dają nam wiare w moc rodziny i jej siłę w budowaniu rodzinnych tradycji i więzów.A ja, na emeryturze, z dobrą książką i z internetem kibicuję tym dokonaniom.Jestem z nich dumnym i dopinguję do następnych.
Dobrych wieści i przykładów potrzebuje każda rodzina.To ona daje nam satysfakcję z bycia wspólnotą bliskich sobie ludzi, wspólnotą dobra i miłości.

3 komentarze:

 1. Gratuluję. Możesz być dumny z osiągnięć członków swojej rodziny. To nie wzięło się z niczego. To ciężka praca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała rodzina,
  rodzina to siła, coś pięknego
  i życzę Wam wiele cudownych chwil, osiągnięć
  i mnóstwo darów losu.

  Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń